.Biała Komandor. makijaż inspirowany * 3

Witam 😉 Na wstępie chciałam bardzo gorąco podziękować mojej modelce – Beacie za użyczenie mi swojej twarzy 😉 za kreatywną pomoc przy sesjach jakie wykonałyśmy, za ogromny entuzjazm dla mojej pracy oraz za sam fakt, że przyjechała do nas do Niemiec i wytrzymała z nami całe 2 tygodnie 😉
Dodam jeszcze, że Beata wyjechała od nas wczoraj, także smutno mi trochę i już tęskno, ale dzięki temu będę teraz miała więcej czasu dla Was 🙂 A wpisy będą się pojawiały częściej, jak wcześniej. A samych sesji jakie zrobiła z Beatą, a które sobie czekają na opublikowanie zrobiłyśmy jeszcze dwie, oprócz tej co pokazuje Wam dzisiaj.

A teraz wspomnę skąd w ogóle pojawił się u mnie pomysł na makijaż, na sesję, którą Wam dziś prezentuję.
Czy ktoś z Was ogląda serial “The 100” ? Jeśli tak, to sprawa jest prosta – zainspirowały mnie charakteryzacje Ziemian, wyciągnęłam z nich to co mi się spodobało najbardziej, dodałam szczyptę romantyzmu i odwróciłam kolory, zamiast czerni – biel. I jak się Wam podoba taka wersja?
Jeśli jednak nie kojarzycie serialu – gorąco polecam. Mi się bardzo podoba, Jest to serial Si-Fi, tak najogólniej mówiąc o losach rasy ludzkiej po wybuchu wojny nuklearnej. Jeśli ktoś z Was lubi taki klimat, albo po prostu zaciekawiła go moja inspiracja – zachęcam do zapoznania się z tą produkcją.

IMG 4294 - .Biała Komandor. makijaż inspirowany * 3

IMG 4286 - .Biała Komandor. makijaż inspirowany * 3

IMG 4279 - .Biała Komandor. makijaż inspirowany * 3

IMG 4278 - .Biała Komandor. makijaż inspirowany * 3

IMG 4277 - .Biała Komandor. makijaż inspirowany * 3

IMG 4275 - .Biała Komandor. makijaż inspirowany * 3

IMG 4270 - .Biała Komandor. makijaż inspirowany * 3

IMG 4258 - .Biała Komandor. makijaż inspirowany * 3

Naszyjnik, który ma na sobie modelka jest dostępny tutaj.