Golden Rose SOFT&MATTE Creamy LipColor

Witam! Tydzień temu – tutaj – pokazywałam Wam co przywiozłam ze sobą z PL 😉
M.in. był tam zestaw pomadek Golden Rose SOFT&MATTE , który wygrałam w konkursie na grupie (na FB) Świat Pędzli. Dzisiaj mam zamiar co nieco Wam o tych właśnie pomadkach opowiedzieć 😉

takitammotyl, Golden Rose SOFT&MATTE, płynne pomadki

takitammotyl, Golden Rose SOFT&MATTE, płynne pomadki

takitammotyl, Golden Rose SOFT&MATTE, płynne pomadki

takitammotyl, Golden Rose SOFT&MATTE, płynne pomadki

Pomadki Golden Rose SOFT&MATTE są lżejszą wersją pomadek Longstay Liquid Matte Lipstick, o których pisałam tutaj.
Stworzenie tych pomadek przez markę Golden Rose uważam za strzał w dziesiątkę.
Do tych wcześniejszych, długotrwałych pomadek miała mieszane uczucia. Z jednej strony były trwałe z porządnym kryciem, jednak z komfortem już bywało rożnie. Mimo że mam bodajże trzy kolory, to rzadko po nie sięgam.
Natomiast te pomadki Golden Rose SOFT&MATTE pokochałam od razu i bez żadnego “ale”.

Z założenia te pomadki mają być bardziej komfortowe i nie wysuszające ust. Wykończenie również mają matowe.

TRWAŁOŚĆ.

Słyszałam kilka opinii, że te pomadki są dużo mniej trwałe. Ciężko mi się z tym zgodzić. Ja zaczęłam testy jak jeszcze byłam w PL. Pierwszy dzień testów ekstremalny – dwa tłuste posiłki + kolacja. Pomadka przetrwała! Po pierwszym posiłku już byłam zszokowana, bo spodziewałam się że choć w części zniknie z moich ust. Nic takiego się nie stało.
Sytuacja wyglądała podobnie przy kolejnych testach. Nie jest to pomadka hiper trwała i po sporej ilości godzin zaczyna się zjadać, jednak jest to baaaardzo subtelne i “ładne” zjadanie się. Zresztą producent opisuje ją jako “longwearing”, co wg mnie jest zgodne z prawdą.
Dodam że ja na sobie testowałam tylko jasne kolory, nie wiem jak wyglądałaby trwałość w przypadku ciemnych, ale jak tylko to przetestuje to dam Wam tutaj znać!

KOMFORT NOSZENIA.

Natomiast co do komfortu noszenia zgadzam się w 100%. Tutaj nie ma w ogóle porównania z ich poprzedniczkami. Zdarzyło mi się nawet zapomnieć, że mam pomadkę na ustach.
Większego przesuszenia też nie zauważyłam. Ja ogólnie mam problem z przesuszającymi się ustami, jednak nie zauważyłam by sytuacja się pogarszała gdy używałam tych pomadek.

takitammotyl, Golden Rose SOFT&MATTE, płynne pomadki, swatche

KOLORYSTYKA.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę to kolorystyka tych pomadek. Ja co prawda nie mam wszystkich kolorów, jednak w tym secie który otrzymałam nie ma ani jednego koloru, który by mi się nie podobał!
A już moim totalnym ulubieńcem jest pomadka nr 101, niemalże codziennie ostatnio ląduje na moich ustach 😉

KRYCIE

Krycie też jest bez zarzutu, nie mam najmniejszego problemu żeby równomiernie pokryć całe usta, a malowałam też ciemniejszym kolorem (choć nie siebie).

APLIKATOR / OPAKOWANIE / POJEMNOŚĆ.

Aplikator jest w tym samym kształcie jak u poprzedniczek z serii Longstay, choć odrobinkę mniejszy, co akurat ułatwia precyzję.
Czym się jeszcze różni od poprzedniczki?
Opakowaniem, zatyczki są w pięknym kolorze rose gold, a nie czarne. Natomiast szkło buteleczki nie jest klarowne tylko jakby oszronione. Na pewno się nie pomylimy 😉
Pojemność mamy taką samą, czyli 5,5 ml. Natomiast w przypadku pomadek Golden Rose SOFT&MATTE mamy troszkę więcej czasu na zużycie, bo 18 miesięcy od otwarcia. (w Longstay było 12m).

DOSTĘPNOŚĆ.

Dostępne są oczywiście na wyspach Golden Rose oraz online, np tutaj:
Cena również zachęcająca, czyli 19,90 zł na stronie producenta (tutaj), a obecnie na promocji za 15,59 zł w Drogerii Pigment (tutaj)

PODSUMOWUJĄC.

Podsumowanie mogłabym ująć w jednym słowie: Polecam 😉 Naprawdę, te pomadki są świetne, komfortowe i trwałe! Warto się nimi zainteresować 😉

takitammotyl, Golden Rose SOFT&MATTE, płynne pomadki

A tak na ustach prezentuje się mój ulubiony kolor, czyli 101.
Za tydzień pojawi się post z makijażem, w którym użyłam (bo będzie to makijaż, jaki wykonałam jeszcze w PL) pomadki Golden Rose SOFT&MATTE w kolorze 102.
Kolejne kolory na pewno będą się pojawiać w kolejnych makijażach nie raz 😉

takitammotyl, Golden Rose SOFT&MATTE, płynne pomadki 101, makijaż
Na oczach cienie MIYO, po więcej szczegółów zapraszam na mój profil na Instagramie 😉