M.O.T.D. HEAN matowa pomadka LUXURY w kolorze TIRAMISU

Witam 😉 Dziś chciałam zaprezentować Wam jak wygląda w akcji HEAN matowa pomadka LUXURY właśnie w kolorze Tiramisu (02).
Dzisiejszy post jest częścią pierwszą zdjęć jakie wykonałam tego dnia. Elementem zmiennym będzie makijaż ust. Dziś właśnie prezentuję Wam pomadkę od HEAN, natomiast w drugiej części (która pojawi się w najbliższy poniedziałek) pokażę Wam mój pierwszy w życiu Lip Art.

takitammotyl, hean matowa pomadka luxury

takitammotyl, hean matowa pomadka luxury

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie napisała kilku słów od siebie na temat danego produktu 😉

Pełna nazwa – Trwała matowa pomadka w płynie LUXURY MATTE non transfer marki HEAN. Cena 16,49 zł
Można ją zamówić w wielu sklepach online, jednak obecnie często jest wykupiona (większość kolorów) więc najlepiej polować na nie bezpośrednio na stronie producenta tutaj.
Dostępna jest w ośmiu kolorach (prezentowany tutaj jest najjaśniejszy), ale dobranych tak, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

HEAN matowa pomadka LUXURY – od producenta:

HIT! Trwała matowa pomadka w płynie. Wspaniałe recenzje wizażystów!
Lekka odżywcza formuła z nawilżającym olejem z dyni drzewiastej, woskiem pszczelim i witaminą E zapobiega wysuszaniu ust.
Nakładać cienką warstwą, zastyga w 60 sekund. Nie pozostawia śladów.
Pojemność 8 ml, nie zawiera filtrów UV.

Nawilżenie. Wysuszenie. Zastyganie.

Jak widzicie w opisie – pomadka zawiera olejki więc pomimo iż jest matowa, to nie wysusza ust. I to nie są czcze obietnice. Naprawdę tak jest.

Nie do końca jednak zgadza się długość zastygania, bo trwa to na pewno trochę dłużej niż 60 sekund. Jednak nie jest to strasznie długi czas więc nie widzę w tym wady. Nawet jeśli się nam niesamowicie śpieszy to i tak przecież idąc do auta/na autobus/ czy po prostu pieszo pomadka nam zastygnie w miedzy czasie.

Konsystencja. Komfort noszenia. Zapach.

Według mnie jej konsystencja to zdecydowanie jeden z jej największych atutów. Pomadka nie jest ani za wodnista ani zbyt gęsta. Rozprowadza się bez najmniejszych problemów. Aplikowanie jej na usta jest naprawdę przyjemne.

Komfort noszenia. Ja osobiście nie czuję jej na ustach jak już zaschnie i jest dla mnie bardzo komfortowa. “Wygodnie” mi się ją nosi, nie czuję żadnego ściągnięcia, nic mnie nie swędzi.
Zapach natomiast jest lekko wyczuwalny, nieprzeszkadzający. Taki kosmetyczny po prostu, ale ja jeszcze wyczuwam w nim bardzo delikatnie zapach… farb akrylowych 😉 Może nie brzmi to zachęcająco ;p ale na ustach ten zapach ulatnia się bardzo szybko, a dla mnie jest przyjemny bo kojarzy mi się z malowaniem obrazów 😉

Trwałość. Demakijaż

Nie jest to pomadka która będzie siedzieć na Waszych ustach do momentu aż ją zmyjecie. Trwałość tej pomadki nie jest powalająca, jednak jest bardzo przystępna. Trzeba mieć na uwadze, że pomadka zawiera olejki więc to już nam może sugerować, że nie będzie bestsellerem pod względem trwałości.
Jednak “zjada” się ona bardzo ładnie, tak od środka, wygląda to naturalnie, nie robią się dziwne plamy. Mi się nie zdarzyło żeby się pokruszyła czy zrolowała, jednak domyślam się że może tak być, gdy nałożymy za dużo produktu i będziemy pocierać usta. Ale kto tak robi?
Aha i w razie gdy (np po jedzeniu) będziemy potrzebowały poprawić makijaż i dołożyć miejscowo trochę pomadki to nie ma z tym problemu, nic złego się nie dzieje, pomadka dobrze łączy się z wcześniejszą warstwą.
Demakijaż nie jest niczym szczególny, z racji że trwałość nie jest zabójcza to pomadka ładnie się zmywa przy demakijażu całej twarzy.

Podsumowanie

Ja mam dwa kolory tej pomadki, nr 01 Amy oraz tą 02 Tiramisu. Zamówiłam sobie tylko dwie żeby sprawdzić jak pomadki się sprawdzą i teraz trochę żałuje że nie kupiła więcej 🙂 W przyszłości jak będę się wybierać do PL na pewno dokupię sobie jeszcze trzy kolory.

Swatche tych dwóch kolorów które posiadam możecie zobaczyć tutaj.

To by było chyba na tyle moich wywodów ;p Zapraszam teraz do obejrzenia zdjęć:

takitammotyl, hean matowa pomadka luxury, makijaż, mua

takitammotyl, hean matowa pomadka luxury, makijaż, mua

takitammotyl, hean matowa pomadka luxury, makijaż, mua

takitammotyl, hean matowa pomadka luxury, makijaż, mua

A oto pozostałe kosmetyki, których użyłam do tego makijażu:

takitammotyl, kosmetyki

takitammotyl, kosmetyki
+ klej DUO oraz rzęsy Ardell ‘Demi Wispies’